Piaskowanie murów

Piaskujemy także zbiorniki i konstrukcje stalowe

Piaskowanie_cegly_Gliwice (1)

Piaskownie jest niezwykle uniwersalną metodą obróbki, mającą wiele różnych zastosowań. Piaskowanie czyli inaczej obróbka strumieniowo-ścierna w zależności od rodzaju podłoża odbywa się przy użyciu różnego rodzaju kruszywa. Istnieją dwa sposoby piaskowania: na sucho lub w osłonie wodnej, czyli hydropiaskowanie. Piaskowanie na mokro pozwala ograniczyć pylenie oraz zmniejszyć ilość użytego ścierniwa.

Technologię piaskowania stosuje się przede wszystkim do czyszczenia powierzchni, renowacji elewacji oraz antykorozji. Najczęstsze zastosowanie w budownictwie ma piaskowanie cegły, piaskowanie elewacji, czyszczenie betonu oraz usuwanie wykwitów wapiennych i rdzy.Technologie czyszczące powierzchnie:

 • czyszczenie cegły
 • piaskowanie drewna
 • piaskowanie stali
 • piaskowanie mostów
 • piaskowanie i groszkowanie betonu

Zastosowanie piaskowania do usuwania rdzy i antykorozji:

 • piaskowanie konstrukcji stalowych
 • piaskowanie metali
 • szkiełkowanie stali nierdzewnej
 • piaskowanie blachy
 • piaskowanie zbiorników
 • piaskowanie samochodów
 • piaskowanie i renowacja felg

Najpopularniejsze oferowane przez nas usługi czyszczenia strumieniowego to piaskowanie, hydropiaskowanie, szkiełkowanie, sodowanie, groszkowanie, satynowanie, śrutowanie. Stosujemy do tego następujące kruszywa: garnet, piasek kwarcowy, kulki szklane, tłuczka szklana i wiele innych. Ceny piaskowania uzależnione są od wielu czynników tj. rodzaj podłoża, poziom zabrudzenia, lokalizacja, konieczność stosowania technik wysokościowych, dostęp do mediów, itp. Dlatego nie istnieje uniwersalny cennik piaskowania, a wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie.

Wskazówki & Porady

Zawsze polecemy oddanie usług antygraffiti w ręce profesjonalistów. Na nasze usługi dajemy 2-letnią pisemną gwarancję. 
Działamy w całej Polsce.

Jeśli powstanie problem z graffiti warto pamiętać o:

Nie korzystać z domowych sposobów usuwania, rozpuszczalniki, nitro, benzyny, zmywacze dostępne w marketach przeważnie powodują dalsze uszkodzenie oraz utrudniają i podnoszą koszt usuwania graffiti.

Nie zamalowujmy graffiti farbą przed usunięciem, farby w sprayu zatrzymują dyfuzję pary wodnej – graffiti wcześniej czy później przebije się przez malowaną elewację lub całość zacznie się łuszczyć.

Zabezpieczmy się na przyszłość korzystając z naszych powłok antygraffiti, aby przy ewentualnym kolejnym ataku było tanio i bezstresowo.

 

 

Użyteczne informacje

Autoryzowane wykonawstwo w całej Polsce

Bezpośrednio lub poprzez sieć autoryzowanych partnerów możemy zrealizować zlecenie na terenie całego kraju w ciągu 24-72 h. Cena oferowanej usługi będzie taka sama, niezależnie od lokalizacji i odległości od naszej centrali.

Dostawa z naszego magazynu w ciągu 24 h.

Zamówiony towar wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu prosto do Klienta. Staramy się, aby zamówiony towar był wysyłany w dniu złożenia zamówienia. Korzystamy z kurierów DHL, towar przeważnie jest na miejscu na drugi dzień.

Bezpłatne doradztwo przed i po zakupie

Przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasz doradca techniczny zawsze służy pomocą i radą. Dobór odpowiedniej chemii do podłoża, zarówno jeśli chodzi o usuwanie i zabezpieczenie, to absolutna podstawa sukcesu.