Usuwanie graffiti

Usługa usuwania graffiti

Usuwanie graffiti z pleksi, ze stali, usuwanie graffiti z betonu. Realizacja dla GDDKiA.

Usuwanie graffiti odbywa się na dwa sposoby: chemicznie oraz mechanicznieTechnologia chemiczna to zastosowanie produktów Graffiti Cracker. Zabrudzoną powierzchnię pokrywa się odpowiednio dobranym preparatem, a następnie spłukuje wodą pod ciśnieniem zmywając graffiti. Możliwe jest także stosowanie produktów bez użycia wody (chusteczki antygraffiti).Oferowane przez nas produkty służą nie tylko do zmywania graffiti, ale również do usuwania farb, markerów oraz innych zanieczyszczeń z wszelkich możliwych powierzchni jak beton, tynki, cegła, szkło, pleksi, plastik, drewno, metal i wiele innych. Innowacyjna technologia doprowadza do złuszczenia się warstwy farby, tak aby można było je łatwo usunąć zwykłą szmatką. Wystarczy nałożyć środek na zabrudzoną powierzchnię, odczekać aż rozpocznie się reakcja chemiczna, a następnie usunąć złuszczoną farbę. Dbanie o czystość elewacji nigdy nie było prostsze!Usuwamy zabrudzenia z następujących powierzchni:

Usuwanie graffiti z pleksi, ze stali, usuwanie graffiti z betonu. Realizacja dla GDDKiA.
  • klinkier, cegła,
  • tynki (akrylowe, sylikonowe, mineralne),
  • elementy betonowe,
  • kamień naturalny (np. marmur, piaskowiec, granit wapień),
  • powierzchnie ceramiczne,
  • drewno,
  • tworzywa sztuczne,
  • metal,
  • szkło,
  • inne.

Nasze technologie w połączeniu z dużym doświadczeniem gwarantują, że folie na znakach drogowych, szkło i pleksi nie ulegają zmatowieniu, a zabezpieczone powłoką antygraffiti dalej są przeźroczyste.Wszystkie stosowane przez nas techniki są absolutnie nieuciążliwe dla środowiska, zostały dopuszczone przez konserwatorów zabytków do renowacji kamienic, monumentów, oraz budowli zabytkowych. Sprzedawane przez nas produkty posiadają dopuszczenia i aprobaty IBDiM. Do usuwania graffiti i farb używamy również technologii mechanicznej. Stosowane przez nas urządzenie Tornado czyści zabrudzenia techniką przypominającą piaskowanie. Maszyna pracuje na zasadzie zamkniętego obiegu kruszywa, które po zderzeniu z powierzchnią czyszczoną zasysane jest z powrotem do urządzenia, oczyszczane i powtórnie używane. W urządzeniu wykorzystuje się różne typy kruszyw, które odpowiednią prędkością uderzają o powierzchnię oczyszczając ją, matowiąc lub zdzierając, w zależności od rodzaju pożądanego efektu. Wewnątrz urządzenia zabrudzenia zostają oddzielone od granulatu poprzez system filtracyjny. Dzięki temu obiegowi system zużywa minimalne ilości kruszywa, dużo mniejsze niż podczas tradycyjnego piaskowania.

Usuwanie graffiti w całym kraju

Nasza firma stawia na realizację potrzeb każdego klienta i dostępność usług bez względu na jego lokalizację, dlatego można skorzystać z naszej pomocy na terenie całego kraju. Nasze oddziały centralne (m. in. Kraków, Katowice, Wrocław) są w stałym kontakcie z partnerami na terenie Polski, więc realizacja usług i usuwanie graffiti odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Wysoka jakość usług i doświadczenie naszych pracowników świadczą o tym, że usuwanie graffiti z naszą firmą zapewni nie tylko skuteczność działań, ale również sprawi, że elewacja budynku, zabytek czy inny zabrudzony materiał powróci do stanu pierwotnego sprzed dewastacji.

Wskazówki & Porady

Zawsze polecemy oddanie usług antygraffiti w ręce profesjonalistów. Na nasze usługi dajemy 2-letnią pisemną gwarancję. 
Działamy w całej Polsce.

Jeśli powstanie problem z graffiti warto pamiętać o:

Nie korzystać z domowych sposobów usuwania, rozpuszczalniki, nitro, benzyny, zmywacze dostępne w marketach przeważnie powodują dalsze uszkodzenie oraz utrudniają i podnoszą koszt usuwania graffiti.

Nie zamalowujmy graffiti farbą przed usunięciem, farby w sprayu zatrzymują dyfuzję pary wodnej – graffiti wcześniej czy później przebije się przez malowaną elewację lub całość zacznie się łuszczyć.

Zabezpieczmy się na przyszłość korzystając z naszych powłok antygraffiti, aby przy ewentualnym kolejnym ataku było tanio i bezstresowo.

 

 

Użyteczne informacje

Autoryzowane wykonawstwo w całej Polsce

Bezpośrednio lub poprzez sieć autoryzowanych partnerów możemy zrealizować zlecenie na terenie całego kraju w ciągu 24-72 h. Cena oferowanej usługi będzie taka sama, niezależnie od lokalizacji i odległości od naszej centrali.

Dostawa z naszego magazynu w ciągu 24 h.

Zamówiony towar wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu prosto do Klienta. Staramy się, aby zamówiony towar był wysyłany w dniu złożenia zamówienia. Korzystamy z kurierów DHL, towar przeważnie jest na miejscu na drugi dzień.

Bezpłatne doradztwo przed i po zakupie

Przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasz doradca techniczny zawsze służy pomocą i radą. Dobór odpowiedniej chemii do podłoża, zarówno jeśli chodzi o usuwanie i zabezpieczenie, to absolutna podstawa sukcesu.