Najlepsze buty do Hip-Hopu 2022

Z liczną gamą butów hip-hopowych dostępnych na rynku, dokonanie idealnego wyboru może czuć się przytłaczające.

Od różnych wyborów kolorów do marek i cen, wyszukiwanie nie jest lepsze.

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy raz, gdy używasz butów hip-hopowych, czy tylko szukasz odpowiedniego buta, aby poprawić swoją grę taneczną, wylądowałeś we właściwym miejscu.

Po głębokich badaniach i testach, zebraliśmy 5 najlepszych butów do tańca hip-hop.

1. Adidas Orginal Superstar

Trampki Adidas original superstar są kultowe i przyjazne dla budżetu.

Z trzema paskami na boku, zdobyli ogromne uznanie. Chociaż nie są to marki taneczne lub ładowane ze wszystkimi funkcjami butów tanecznych, Adidas Superstars są jednymi z najlepszych butów do hip hopu.

Hip hopowe trampki muszą być wygodne i oddychające, co dokładnie zapewniają Adidas Superstars. Wykonane są z miękkiej skóry naturalnej, która jest oddychająca na stopach, umożliwiając wentylację podczas ruchu wykonawcy. Ponadto, są one niezwykle wygodne, z wkładkami amortyzującymi, które zapewniają amortyzację przy silnym uderzeniu, podczas gdy tancerz wykonuje.

Adidas Superstars to niedrogie niskie trampki, idealne dla tych, którzy są na budżecie, ale szukają trwałości w ich zakupie.

Posiadają one bieżnik w jodełkę w gumowej podeszwie zewnętrznej butów, która zachęca do ostatecznej przyczepności i trakcji, jak tancerz produkuje bardzo zwięzłe obroty i obroty na podłodze. Gumowa osłona palców w przedniej części buta zapewnia dodatkową ochronę zmniejszając szanse na kontuzję.

Jeśli jesteś po niedrogiej parze hip hopowych trampek, które są trwałe, zapewniają najwyższy komfort podczas tańca i są stylowe zarówno na parkiecie, jak i poza nim, to nie szukaj dalej. Adidas Superstars to jedne z najlepszych butów, które sprawią, że będziesz tańczył hip hop jak gwiazda.

Plusy

-Rozsądna cena
-Miękka skóra naturalna zwiększa oddychalność
-Wygodne do noszenia


Wady

-Nie najlepsza jakość

2. Nike Tr8

Trampki Nike Free Tr8, choć przeznaczone przede wszystkim do aktywności takich jak treningi crossowe i HIIT, to najlepsze buty do tańca. Buty te są zaprojektowane w stylu bootie, aby dopasować się do stopy jak skarpeta.

Posiadają oddychającą cholewkę z siatki, dla wentylacji w stopach, gdy tancerz się porusza, wiązane sznurówki, zapewniające łatwą manipulację na poziomie wsparcia, a dodatkowo posiadają linkę Flywire w środkowej części stopy, aby zabezpieczyć jeszcze lepsze dopasowanie.

Absorpcja wstrząsów i miękka amortyzacja jest oferowana przez lekką podeszwę środkową i szeroką, płaską piętę Nike Tr8’s. Pomaga to tancerzom hip-hopowym zachować stabilność na stopach podczas energicznych ruchów po podłodze. Jest to dodatkowo wspomagane przez gumowe strąki i flex rowki w obszarach wysokiego zużycia gumowej podeszwy, zapewniając trakcję i przyczepność, jak tancerz wykonuje.

Nike T8’s są dostępne w 19 kolorach dla kobiet i pięciu różnych kolorach dla mężczyzn.

Rozmiary dostępne w tych butach wynoszą od 5-13 dla kobiet i 7,5-15 dla mężczyzn. Buty te są dość wąskie i małe w wykonaniu i dlatego zaleca się, aby iść w górę w rozmiarze przy wyborze pary.

Zalety

  • Dostępne w wielu kolorach
  • Konstrukcja w stylu Bootie pasuje do stopy jak skarpetki
  • Górna przestrzeń z siatki wspiera oddychalność
    Wady
  • brak

Tego szukasz?

Czym jest Street Art?

Street art to oryginalny rodzaj sztuki, który możemy znaleźć tylko na ulicach. Wiele osób nie uznaje tej twórczości za sztukę, a czasami ludzie wiążą tę sztukę z wandalizmem. STREET ART obejmuje różne rodzaje określeń,...

Jak usunąć graffiti ze ściany?

Porady dotyczące usuwania graffiti Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące usuwania graffiti z różnego rodzaju powierzchni. Miasto Stevens Point nie popiera konkretnych marek produktów, ale raczej używa nazw marek, aby pomóc konsumentom w identyfikacji tych materiałów...

Historia Street Art

Każdy rodzaj historii jest dyskursem samym w sobie. Co więcej, gdy mowa o historii sztuki, dyskursy te zdają się rozrastać z jednego w drugi, i tak dalej, w wiele innych. W kontekście początków nie...

Historia mody na Hip Hop

Pełna historia mody hip-hopowejKażdy zna modę hip-hopową, kiedy ją widzi, ale jest ona coraz trudniejsza do zdefiniowania. Można wskazać na konkretnego rapera lub epokę, ale to nigdy nie uchwyci całego obrazu. Jak hip-hop przeniósł się...

Style graffiti które musisz znać

Opracowanie klasyfikacji stylów graffiti może wydawać się zadaniem zniechęcającym. Graffiti rozwijało się przez kilka dekad, ale ten stosunkowo krótki okres czasu w porównaniu do innych form sztuki nie wydaje się wpływać na bogactwo ich...

Nowości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj